PL | EN

finmed szczecin nfz

Szczecin: ul. Narutowicza 13e, 793 121 121

Stargard: ul. Wieniawskiego 16, 881 352 319

Konsultacja ortopedyczna i badanie USG

W niektórych przypadkach sama fizjoterapia może okazać się niewystarczająca i konieczne jest skorzystanie z porady specjalisty ortopedy. Często takie konsultacje wiążą się z koniecznością pogłębienia diagnostyki i wykonania USG. Współpracują z nami wykwalifikowani i doświadczeni lekarze ortopedzi.

W naszym centrum wykonać można również badanie USG tarczycy oraz jamy brzusznej.

1 2

Lek. Med. Patryk Sarnecki

Lek. Med. Patryk Sarnecki, specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu. W 2001 r. ukończył studia na Wydziale lekarskim Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie, od 2002 roku do dzisiaj związany jestem ze Specjalistycznym Szpitalem w Szczecinie-Zdunowie, gdzie aktualnie sprawuje funkcję zastępcy ordynatora oddziału V Szpitala w Zdunowie. Wykonuje pełen zakres zabiegów z zakresu ortopedii i traumatologii takich jak: alloplastyki (wymiany) stawów, artroskopie i zabiegi rekonstrukcyjne, leczenie złamań i wiele innych. Koncentruję się na chirurgii stawu kolanowego co jest jego pasją zawodową. Stale poszerza wiedzę i umiejętności praktyczne na licznych szkoleniach krajowych i zagranicznych. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego. Więcej informacji na www.ortopedasarnecki.pl

2 2

Dr n. med. Lek. Marcin Jaszczyk

Dr n. med. Lek. Marcin Jaszczyk, specjalista Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. W 2011r. ukończył studia na Wydziale Lekarskim Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. W 2012 roku rozpoczął pracę na V Oddziale Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej Specjalistycznego Szpitala w Szczecinie-Zdunowie, gdzie obecnie kształci się i praktykuje wykonując zabiegi operacyjne w zakresie ortopedii i traumatologii, ze szczególnym uwzględnieniem zabiegów rekonstrukcyjnych w zakresie pourazowych ubytków tkanek miękkich. W roku 2017 uzyskał tytuł naukowy doktora nauk medycznych za przeprowadzone badania w zakresie redukcji utraty krwi przy protezoplastyce stawów biodrowych. Regularnie poszerza swoją wiedzę i umiejętności ortopedyczne oraz ultrasonograficzne biorąc udział w szkoleniach krajowych i zagranicznych. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego.

3 2

Lek. Med. Mateusz Szymański

Dr Mateusz Szymański jest absolwentem Kierunku Lekarskiego Lubelskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Obecnie w trakcie specjalizacji z Radiologii i Diagnostyki Obrazowej. Doświadczenie zawodowe zdobywa w Zakładzie Radiologii i Diagnostyki Obrazowej w Samodzielnym Publicznym Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Szczecinie.


Zakres konsultacji

W Centrum Rehabilitacji FinMed w Szczecinie lekarze ortopedzi prowadzą specjalistyczne konsultacje medyczne w zakresie:

  • bólów kręgosłupa, kości, stawów, ścięgien i mięśni,
  • chorób zwyrodnieniowych i przeciążeniowych,
  • rwy kulszowej, łokcia tenisisty i łokcia golfisty,
  • deformacji i patologii stóp (m.in. halluksy, płaskostopie, koślawe pięty, szpotawe kolana),
  • kontuzji sportowych, urazów, złamań, zwichnięć,
  • uszkodzeń kolana, stawu skokowego, biodra, stopy,
  • uszkodzeń łąkotek, chrząstek, ścięgien.

 

Zakres USG

W Centrum Rehabilitacji FinMed w Szczecinie możemy zaoferować Państwu również wykonanie zabiegu USG, czyli ultrasonografii. Jest to nieinwazyjna metoda diagnostyczna, która pozwala uzyskać obraz przekrojowy ciała. Wykorzystanie USG pomoże naszym specjalistom w dokładnym wskazaniu problemu i późniejszym opracowaniu formy i harmonogramu rehabilitacji.

Wykonujemy również badania USG tarczycy oraz jamy brzusznej. Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem usług, w którym znajdują się wszystkie niezbędne informacje na temat kosztu powyższych konsultacji i badań USG.   

Polityka prywatności | Regulamin strony | Opinie

Projekt graficzny: Studio AM. Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin