×

Konsultacja ortopedyczna i badanie USG

W niektórych przypadkach sama fizjoterapia może okazać się niewystarczająca i konieczne jest skorzystanie z porady specjalisty ortopedy Często takie konsultacje wiążą się z koniecznością pogłębienia diagnostyki i wykonania USG. Współpracują z nami wykwalifikowani i doświadczeni lekarze ortopedzi:

 • Lek. Med. Patryk Sarnecki

  Lek. Med. Patryk Sarnecki

  Lek. Med. Patryk Sarnecki, specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu. W 2001 r. ukończył studia na Wydziale lekarskim Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie, od 2002 roku do dzisiaj związany jestem ze Specjalistycznym Szpitalem w Szczecinie-Zdunowie, gdzie aktualnie sprawuje funkcję zastępcy ordynatora oddziału V Szpitala w Zdunowie. Wykonuje pełen zakres zabiegów z zakresu ortopedii i traumatologii takich jak: alloplastyki (wymiany) stawów, artroskopie i zabiegi rekonstrukcyjne, leczenie złamań i wiele innych. Koncentruję się na chirurgii stawu kolanowego co jest jego pasją zawodową. Stale poszerza wiedzę i umiejętności praktyczne na licznych szkoleniach krajowych i zagranicznych. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego. Więcej informacji na www.ortopedasarnecki.pl

 • Dr n. med. Lek. Marcin Jaszczyk

  Dr n. med. Lek. Marcin Jaszczyk

  Dr n. med. Lek. Marcin Jaszczyk, specjalista Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. W 2011r. ukończył studia na Wydziale Lekarskim Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. W 2012 roku rozpoczął pracę na V Oddziale Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej Specjalistycznego Szpitala w Szczecinie-Zdunowie, gdzie obecnie kształci się i praktykuje wykonując zabiegi operacyjne w zakresie ortopedii i traumatologii, ze szczególnym uwzględnieniem zabiegów rekonstrukcyjnych w zakresie pourazowych ubytków tkanek miękkich. W roku 2017 uzyskał tytuł naukowy doktora nauk medycznych za przeprowadzone badania w zakresie redukcji utraty krwi przy protezoplastyce stawów biodrowych. Regularnie poszerza swoją wiedzę i umiejętności ortopedyczne oraz ultrasonograficzne biorąc udział w szkoleniach krajowych i zagranicznych. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego.

Zakres konsultacji i USG

W Centrum Rehabilitacji FinMed w Szczecinie wykonujemy badania USG, a nasi lekarze ortopedzi prowadzą specjalistyczne konsultacje medyczne w zakresie:

 • wrodzonych i nabytych wad postawy i chodu (dobieramy również wkładki ortopedyczne),
 • bólów kręgosłupa, kości, stawów, ścięgien i mięśni,
 • chorób zwyrodnieniowych i przeciążeniowych,
 • rwy kulszowej, łokcia tenisisty i łokcia golfisty,
 • deformacji i patologii stóp (m.in. halluksy, płaskostopie, koślawe pięty, szpotawe kolana),
 • kontuzji sportowych, urazów, złamań, zwichnięć,
 • uszkodzeń kolana, stawu skokowego, biodra, stopy,
 • uszkodzeń łąkotek, chrząstek, ścięgien.

Oprócz samej konsultacji ortopedycznej możemy zaoferować Państwu również wykonanie zabiegu USG, czyli ultrasonografii. Jest to nieinwazyjna metoda diagnostyczna, która pozwala uzyskać obraz przekrojowy ciała. Wykorzystanie USG pomoże naszym specjalistom w dokładnym wskazaniu problemu i późniejszym opracowaniu formy i harmonogramu rehabilitacji. Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem usług, w którym znajdują się wszystkie niezbędne informacje na temat kosztu powyższych konsultacji i badań USG.   

 

Godziny przyjęć

Stargard | Pon. - Piąt. 10:00 - 18:00
Szczecin | Pon. - Piąt. 08:00 - 19:00