×

Kontakt

Centrum Rehabilitacji FinMed zajmuje się rehabilitacją ortopedyczną, neurologiczną oraz pediatryczną. Zakres naszych usług obejmuje terapię manualną, kinezyterapię, masaż, fizykoterapię, konsultacje ortopedyczne oraz badanie USG narządów ruchu. W skład naszego zespołu wchodzą wyłącznie wykwalifikowani i empatyczni specjaliści. Zapraszamy do zgłoszenia się do jednego z naszych oddziałów lub do kontaktu mailowego, telefonicznego bądź przez formularz na stronie.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Preferowany termin wizyty

:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu obsługi zapytania złożonego za pośrednictwem formularza kontaktowego na podany w tym celu adres email lub numer telefonu. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest Twoja zgoda. W każdej chwili przysługuje Ci prawo do wycofania zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Zgoda może zostać cofnięta przez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@finmed.com.pl albo złożenie na piśmie w siedzibie Administratora. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

Masz prawo żądania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Szczegółowe informację na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w Regulaminie serwisu internetowego i Polityce Prywatności dostępnych na stronie.

Administratorem danych jest CENTRUM REHABILITACJI FinMed KINGA MAĆKOWIAK z siedzibą pod adresem: 70 – 240 Szczecin, ul. Gabriela Narutowicza nr 13 lok. E, NIP 854-21-68-800, REGON 321336444 adres poczty elektronicznej (e-mail): biuro@finmed.com.pl, tel.+48 793 121 121, kontakt z inspektorem ochrony danych osobowych: rozeslanski@doradztwoprawne.net

CAPTCHA
To pytanie służy do sprawdzenia czy jesteś człowiekiem czy też nie, aby zapobiec automatycznemu wysyłaniu spamu.

Dane kontakowe

FinMed Centrum Rehabilitacji

NIP: 8542168800

Oddział I:
Szczecin
ul. Narutowicza 13e
TEL. 793 121 121
Oddział II:
Stargard
ul. Wieniawskiego 16
TEL. 881 352 319
e-mail:

Godziny otwarcia

Dzień:
PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK
OD - DO:
10:00 - 18:00 (Stargard)
OD - DO:
8:00 - 19:00 (Szczecin)

Zapraszamy!

Mapki dojazdowe

Szczecin
Stargard